De hele werking van onze Chiro wordt verzorgd door de leidingsploeg. 18 leiders en 11 leidsters zijn week in week uit met Chiro bezig.

Zo houden we ons onder andere bezig met activiteiten voorbereiden, jongeren begeleiden, programma’s maken, de financiën gezond houden,
weekends organiseren, ouders bezoeken, naar de jeugdraad gaan, samen vergaderen…

Iedere vrijdag komt de leiding samen tijdens een leidingskring. Dit is een vergadering waar er beslist wordt wat er al dan niet gebeurt  binnen onze Chirowerking.

De leidingsploeg bestaat uit jonge vrijwilligers. Zonder vergoeding stoppen ze wekelijks vele uren van hun vrije tijd in onze Chiro. Geweldig, niet? Als  leidingsploeg proberen we een aanspreekpunt te zijn voor iedereen die vragen heeft. De deur van ons leidingslokaal staat altijd voor u open.

Uit onze  ploeg kiest de leiding de groepsleiding. Yaël, Thomas en Elke bewaren het overzicht over de hele werking, zitten de vergaderingen voor en vormen een aanspreekpunt voor externen.

 

Heb je vragen, of wil je ons iets laten weten? Stuur dan een mailtje naar info@chiromeulenberg.be

De Leidingsploeg 2018-2019

Sloeber meisjes
Elke Tamboers
Tel: 0479031153
Email: elke.tamboers@hotmail.co.uk

 

Maartje Vangeneugden
Tel: 0497228380
Email: maartje.1999@hotmail.com

Sloeber jongens
Jasper Peters
Tel: 0498314059
Email: jasperpeters95@hotmail.com

 

Bert Gerits
Tel: 0493738133
Email: bert-gerits@hotmail.com

Lize Pergola
Tel: 0498712158
Email: lizepergola@hotmail.com

Speelclub meisjes
Evelien Lijnen
Tel: 0487744363
Email: evelien.lijnen@hotmail.be

 

Ainhara Pellegrini Casas
Tel: 0475254524
Email: ainhara.pellegrini@icloud.com

Lore Vangeneugden
Tel: 0471696349
Email: lore.vangeneugden@telenet.be

Speelclub jongens
Yaël Haest
Tel: 0496327100
Email: Yaël_Haest@hotmail.com

 

Flor Ceyssens
Tel: 0468212393
Email: Flor.Ceyssens@hotmail.be

Kwiks
Leander Schoonbrood
Tel: 0468195276
Email: leander.schoonbrood888@gmail.com

 

Maarten Berben
Tel: 0488683593
Email: Maarten.Berben@hotmail.be

Mariska Testelmans
Tel: 0479536672
Email: Mariskatestelmans@gmail.com

Rakkers
Jasper Storms
Tel: 0468289617
Email: jasper_storms@hotmail.com

 

Jasper Testelmans
Tel: 0493150964
Email: Jasper.99@outlook.com

Arne Tofec
Tel: 0479730929
Email: arne.tofec@hotmail.com

Tippers
Britt Storms
Tel: 0497111869
Email: brittstorms1999@hotmail.com

 

Sofie Peters
Tel: 0493538572
Email: sofie.peters@hotmail.com

Toppers
Jannes Lijnen
Tel: 0494783149
Email: jannes.lijnen@gmail.com

 

Ruben Baptist
Tel: 0472466223
Email: rbaptist1999@gmail.com

Noah Haest
Tel: 0485747248
Email: haestnoah@gmail.com

Tiptiens
Kamiel Timmers
Tel: 0489417774
Email: kamiel.timmers@hotmail.be

 

Bieke Vanherck
Tel: 0487527426
Email: vanherckbieke@gmail.com

Kerels
Wout Poels
Tel: 0484397204
Email: woutpoels13@gmail.com

 

Kobe Thuwis
Tel: 0486589354
Email: kobe26@live.be

Aspiranten
Iris Gijbels
Tel: 0497933462
Email: gijbels97@hotmail.com

 

Anthony Van Roey Casas
Tel: 0485033981
Email: avr.casas@gmail.com

Thomas Vangeneugden
Tel: 0484818628
Email: thomasvangeneugden@hotmail.be

Joren Schouteden
Tel: 0471720184
Email: jorenschouteden@gmail.com

 

STRANDBAL

Zaterdag 29 juni is het zover: de 15e editie van Strandbal! Meer op onze website.

STRANDBAL

Nieuwsbrief