De hele werking van onze Chiro wordt verzorgd door de leidingsploeg. 18 leiders en 18 leidsters zijn week in week uit met Chiro bezig.

Zo houden we ons onder andere bezig met activiteiten voorbereiden, jongeren begeleiden, programma’s maken, de financiën gezond houden,
weekends organiseren, ouders bezoeken, naar de jeugdraad gaan, samen vergaderen…

Iedere vrijdag komt de leiding samen tijdens een leidingskring. Dit is een vergadering waar er beslist wordt wat er al dan niet gebeurt  binnen onze Chirowerking.

De leidingsploeg bestaat uit jonge vrijwilligers. Zonder vergoeding stoppen ze wekelijks vele uren van hun vrije tijd in onze Chiro. Geweldig, niet? Als  leidingsploeg proberen we een aanspreekpunt te zijn voor iedereen die vragen heeft. De deur van ons leidingslokaal staat altijd voor u open.

Uit onze  ploeg kiest de leiding de groepsleiding. Kobe en Elke bewaren het overzicht over de hele werking, zitten de vergaderingen voor en vormen een aanspreekpunt voor externen.

Heb je vragen, of wil je ons iets laten weten? Stuur dan een mailtje naar info@chiromeulenberg.be

De Leidingsploeg 2019-2020

Sloeber meisjes

  

Jozefien Lesage
Tel:  0471471786
Email: jozefien.lesage@gmail.com

Kaat Geerts
Tel: 0475675122
Email: kaat@viavesper.be

Sloeber jongens

Jannes Lijnen
Tel: 0494783149
Email: jannes.lijnen@gmail.com

Giel Jammaers
Tel:
Email: giel.jammaers@hotmail.be

Thomas Smits
Tel: 0477020470
Email: thomas.smits.01@gmail.com

Speelclub meisjes

Mariska Testelmans
Tel: 0479536672
Email: Mariskatestelmans@gmail.com

Lotte Vangeneugden
Tel: 0496416020
Email: Lotte.vangeneugden@gmail.com

Lien Siccard
Tel:
Email: Siccardlien@gmail.com

Eva Bloemen
Tel: 0496895821
Email: evabloemen23@gmail.com

Speelclub jongens

Kamiel Timmers
Tel: 0489417774
Email: kamiel.timmers@hotmail.be

Ruben Baptist
Tel: 0472466223
Email: rbaptist1999@gmail.com

Emmanuel Vorias
Tel:
Email: emmanuelvorias7@gmail.com

Tibo Saen
Tel:
Email: tibosaen@gmail.com

Kwiks

Marie Storms
Tel:
Email: marie.storms2@gmail.com

Maarten Berben
Tel: 0488683593
Email: maarten.berben@hotmail.com

Janne Dreesen
Tel: 0498343612
Email: jannedreesen@hotmail.be

Rakkers

Thomas Vangeneugden
Tel: 0484818628
Email: thomasvangeneugden@hotmail.be

Joren Thuwis
Tel:
Email: thuwisjoren26@gmail.com

Warre Ceyssens
Tel:
Email: warre.ceyssens@telenet.be

Tippers

Marie Timmers
Tel: 0493496672
Email: Marie.timmers@hotmail.com

Mirte Lijnen
Tel: 0474105038
Email: Mirte.lijnen@hotmail.be

Toppers

Yael Haest
Tel: 0496327100
Email: yael_haest@hotmail.com

Bastiaan Diallo
Tel: 0487865727
Email: bastiaand@hotmail.com

Tomas Baptist
Tel:
Email: tomas.baptist_@hotmail.com

Tiptiens

Lize Pergola
Tel: 0498712158
Email: lizepergola@hotmail.com

Ainhara Pellegrini Casas
Tel: 0475254524
Email: ainhara.pellegrini@icloud.com

Lore Vangeneuden
Tel: 0471696349
Email: lore.vangeneugden@telenet.be

Kerels

Jasper Peters
Tel: 0498314059
Email: jasperpeters95@hotmail.com

Jasper Testelmans
Tel: 0493150964
Email: Jasper.Testel@gmail.com

Britt Storms
Tel: 0497111869
Email: brittstorms1999@hotmail.com

Aspiranten 1

Maartje Vangeneugden
Tel: 0497228380
Email: maartje.vangeneugden@gmail.com

Sofie Peters
Tel: 0493538572
Email: sofie.peters@hotmail.com

Kobe Thuwis
Tel: 0486539354
Email: kobe26@live.be

Aspiranten 2

Flor Ceyssens
Tel: 0468212393
Email: Flor.Ceyssens@hotmail.be

Bieke Vanherck
Tel: 0487527426
Email: vanherckbieke@gmail.com

Elke Tamboers
Tel: 0479031153
Email: elke.tamboers@hotmail.co.uk

STRANDBAL

Zaterdag 29 juni is het zover: de 15e editie van Strandbal! Meer op onze website.

STRANDBAL

Nieuwsbrief